راسته میگن اگر به فکر کسی نباشی اما خوابشو ببینی یعنی اون تو فکرته؟؟؟

از لحاظ درس دارم خوب پیش میرم تقریبا ولی اینکه روز ب روز ناامید تر میشم نسبت ب اینکه قبول بشم رو درک نمیکنم :(

خیلی میترسم . خیلی  زیاد . خیلی خیلی خیلی زیاد .

تهران برف میاد زنگ زده بهم میگه فاطمههه اگه بدونی اینجا چه خبره بفهمی  بدون اینکه اینبار من بیام دنبالت خودت میای:/ بیشعوره :(

برام هی فیلم میگیره میفرسته میگه جام کنارش خالیه:/

اصا چرا نباید سرکار باشه الان !! و ب جاش داره برا خودش کیف میکنه!  شاید از مزیت های رئیس بودنه:/

مشاورم یه استوری گذاشته که که امروز به دلیل بارش برف دانشگاه شهید بهشتی ساعت ۱۲ تعطیل میشود . امیدوارم سال بعد اینموقع همه کنکوری های امسال این پیامو دریافت کنند:(

و من سکوت و من نگاه . 

هفته ی پیش ک رفته بودم پیش مشاورم میگفت فاطمه تو عید 98تو اردو خیلی خوب میخوندی اگر سال کنکورتو همونطور میخوندی الان پزشکی شهید بهشتی بودی!

جوری زخم زد ب دلم ک واقعا دردش احساس شد لنتی:/

تازگیا متوجه چند تا چیز تو وبم شدم و برام جالبه

اولی اینکه عاقا اون یا اونایی ک دارن روزنوشت هامو کپی میکنن دقیقا فازشون چیه؟؟؟

این دو حالت داره 

یا آشناست و منو شناخته و ک بازم نمیدونم فازش چیه داره کپی میکنه 

یا یکی برمیداره میزاره وبش:/

و دومی اینکه

عاقا چرا خصوصی دنبال میکنید خب!!!

و شدیدا کنجکاوم اوناییکه منو خاموش دنبال میکنن کی هستننننن؟؟؟:((

دیشب بعد از خوندنم تموم شد و ب یه جنازه تبدیل شده بودم ساعت۲ بود حدودا ک پیام داد .

گفته بود ک جبهه نگیر و لطفا درموردش فکرکن بعد جواب بده .  فقط پیشنهاده . کنکورتو خوب بخون ایمان دارم ک میتونی تهرانو بیاری .

قبول که شدی بیا پیش من:/

من جبهه نگرفتم ولی از حرصم پاهامو جوری کوبیدم رو تخت ک ی لحظه گفتم شکست دیوانه شده بودم کلاااا این فازش چیهههههههههه؟؟؟من  هنو شک دارم  که بتونم رشته ی مورد علاقم قبولشم یا نه چه برسه به تهراااااان :////

اونوخ این داره ب خوابگاه من فکر میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا خودت منو بکش از دسش خلاص شم:/ 

+لطفا برام دعا کنید:(

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها